تفاوت اکانت های ظرفیتی

تفاوت اکانت های ظرفیتی

تفاوت اکانت های ظرفیتی

زمانی که کنسول های نسل هشتم روانه بازار شد، سیستم جدیدی در نصب و راه ندازی بازی ها صورت گرفت. دیگه فقط خبری از دیسک نبود. چرا؟
چون کنسول های نسل هشتم مجهز به فناوری بلوری هستند، به همین خاطر دیگه دیسک ها قادر به کپی شدن یا دستگاها قادر به خوندن دیسک های کپی نیستند. اینجا بود که داستان اکانت ها بر سر زبان ها افتاد و همچنان حتی با عرضه کنسول های نسل نهم این سرویس ادامه دارد.

تفاوت اکانت های ظرفیتی
تفاوت اکانت های ظرفیتی

حال میخواهیم به صورت تخصصی به داستان اکانت ها بپردازیم و فرقشان را باهم بررسی کنیم. اکانت ها به سه دسته تقسیم میشوند:
1. اکانت های قانونی ظرفیت یک
2. اکانت های قانونی ظرفیت دو
3. اکانت های قانونی ظرفیت سه
اکانت های ظرفیت یک اکانت هایی هستند که آن هارا با نام (هکی) میشناسیم. این اکانت ها برای اجرا نیاز به اینترنت ندارد و استفاده کنندگان باید در نظر داشته باشند، که اگر اکانت ظرفیت یک یا همان هکی در دستگاهشان ست شده است نباید به هیچ عنوان به اینترنت وصل شوند زیرا تمامی بازی هایی که به صورت هکی خریداری کردند قفل خواهد شد.
اکانت های ظرفیت دو تنها تفاوتی که با بازی دیسکی دارد این است که فیزیکی نیست. در این روش با انتخاب اکانت ظرفیت دو بازی به صورت قانونی برای شما خریداری می شود و بر روی دستگاه نصب می شود و شما قادر خواهید بود که چه به صورت آنلاین چه آفلاین بازی کنید و صدمه ای به بازی وارد نخواهد شد.

 

تفاوت اکانت های ظرفیتی
تفاوت اکانت های ظرفیتی

 

اکانت های ظرفیت 3 اکانت هایی هستند که برای اجرای بازی دستگاه شما نیاز به اینترنت دارد و باید برای اجرای بازی دستگاه به نت وصل باشد. شاید بازی شما آفلاین باشد ولی اگر اکانت ظرفیت 3 خریداری کرده اید، برای اجرای بازی دستگاه باشد نت داشته باشد.
توجه داشته باشید که تمامی اکانت ها دستور العملی دارند که برای جلوگیری بروز مشکل باید رعایت شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت