معرفی تخصصی Death Stranding

معرفی تخصصی Death Stranding

روایت داستانی بعد از نابودی دنیا

همیشه قدم گذاشتن در ایده پردازی و نو آوری دشوار است. چرا که باید اثری خلق کنید تا مانده گار شود و مورد پسنده مخاطبان قرار گیرد. همرا دایا به یکی از نوآوری های موفق نگاهی می­اندازیم.
حرف از نو آوری شد بد نیست که نامی از هیدئو کوجیما برده شود. کارگردانی با استعداد که نقش بسزایی در پیشرفت صنعت گیم داشته و دارد. امروز همراه شما دوستان هستیم با معرفی تخصصی Death Stranding. این بازی در تاریخ نوامبر 8 در سال 2019 میلادی، به صورت انحصاری برای Ps4 عرضه شد. نمیخوام بازی را نقد کنم یا مورد بررسی قرار بدم ، ولی بازی که کوجیما معرفی کرد آنقدر پر محتوا است ، که در هر صورت مورد بررسی قرار می گیرد.

معرفی تخصصی Death Stranding
معرفی تخصصی Death Stranding

داستان بازی از این قرار است که ، به‌دنبال انفجارهایی که به نام Voidout شناخته می‌شود، ارتباط مناطق مختلف کشور امریکا با هم قطع می‌شود و بشریت در آستانه انقراض قرار می‌گیرد. انفجارهایی که در نتیجه آن ارتباطی بین دو دنیا، دنیای زنده‌ها و چیزی که بعد از آن می‌آید، برقرار می‌شود.
حال شما باید با کنترل سم پورتر بریجز تلاش کنید تا با برقرار کردن دوباره این ارتباط یک بار دیگر شهرهای از هم گسیخه‌ی ایالات متحده‌ی سابق را به شبکه‌ی کایرال زیر نظر شهرهای متحده‌ی امریکا موسوم به UCA متصل کنید. شبکه‌ی کایرال در حقیقت جایگزین معنوی اینترنت در دنیای دث‌ استرندینگ است و به‌لطف اتصالی که با Beach  یا به اصطلاح عامیانه برزخ دارد، در تاروپود زمان قرار نمی‌گیرد و همین موضوع به انسان‌ها اجازه می‌دهد تا حجم عظیمی از اطلاعات را در کسری از ثانیه منتقل کنند.
در طول بازی باید دقایق ها پیاده روی کنید، محصولات را از دست حملات موجودات ماورایی و دشمنانتان در امان نگه دارید، ولی باید در نظر داشته باشید که باران هایی که در بازی باریده می شود عادی نیستند و به بسته هایتان صدمه میزند.

معرفی تخصصی Death Stranding
معرفی تخصصی Death Stranding

 

داستان دث استرندینگ پر است از شخصیت‌هایی که هرکدام هویت، زندگی و پیشینه‌ی داستانی قابل درکی دارند و گاهی نیز صحبت‌های فلسفی یا احساسی زیبایی را بیان می‌کنند.
هیچ المانی در بازی تکراری نیست یا در بازی دیگری نمی­بینید. همه چی تازگی خاصی دارد، از راه رفتن سم گرفته تا واکنشش به کوچکترین اتفاق، حملات دشمنان و آب وهوا باعث می­شود بازی بیشتر از هر لحضه جذاب شود. در بازی صداگذاری به خوبی کار شده است و به راحتی با تمام شخصیت های بازی ارتباط بر قرار خواهید کرد. اما یک نکته ای وجود دارد آن هم این است که بازی جدید کوجیما همه صلیقه ها را پوشش نمی­دهد، چرا که بازی به قدری صلیقه ای است که حتی بعضی از گیمر ها از بازی خسته می­شوند و بازی را پاک می­کنند.
در کل پیشنهاد ویژه دایا گیمز به شما دوستان تجربه این بازی است، زیرا عنوانی جدید با محتویاتی جذاب است که اگر حوصله کنید پشیمان نخواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت