اولین گیم پلی Farcry 6

اولین گیم پلی رسمی بازی توسط Ubisoft

ما آدما دو دسته هستیم، بعضی هامون لذت انتقام را ترجیع می دهیم و بعضی هامون لذت بخشش. در تارخ 28/may/2021 یعنی همین دیروز از اولین گیم پلی Farcry6 به صورت رسمی توسط Ubisoft در یک پوشش خبری زنده رونمایی شد و حرفی برای گفتن نگذاشت.

چرا که نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت به شدت چشم گیری دارد و با داستانی کاملا متفاوت وارد میدان شده است. طبق خبر های استودیو UBI این عنوان همراه با R6 Extraction قرار است در تاریخ 15 مهر برای کنسول های نسل هشتم/نهم و کامپیوتر های خانگی عرضه شود.

اولین گیم پلی Farcry6
اولین گیم پلی Farcry6

 

شخصیت اصلی فار کرای ۶ دنی روخاس نام دارد که شما می‌توانید در ابتدای بازی جنسیت او را (درست مثل نسخه پنجم) مشخص کنید. این شخصیت یتیم است و در ابتدای کار قصد خروج از یارا را دارد، با این حال زمانی که مستقیما با اعمال آنتون کاستیلو مواجه می‌شود، تصمیم می‌گیرد با کمک دیگر ساکنین سرزمین و گروه The Libertad (مبارزان چریکی) او را از پای در آورد.

ویدیو ای که دیشب منتشر شد، یک خبر خوب به همراه داشت. خبر خوب این است که تنوع اسلحه ها زیاد و شخصی سازی قویتری شده است. همینطور تعداد و تنوع وسایل نقلیه زیادتر شده است و حتی در بازی می توانید حیواناتی مثل (سگ و کروکودیل…..) را اهلی کنید. امیدوارم همانند تریلر یک بازی انقلابی در سری Farcry را شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت