معرفی بازی Call Of duty vanguard

معرفی بازی Call Of duty vanguard

ندای وضیفه این بار با یگان ویژه خلق شده است. دو استودیو مطرح اسلج همر گیمز و تری آرک سازندگان این عنوان هستند. خلق اثری که در آن تبهر داری کار ساده ایست و این موضوع را اکتیویژن به خوبی ثابت کرده است. با معرفی این عنوان همراه دایا باشید.

این استودیو سال های سال است که به صورت مداوم  نسخه جدید از سری Call Of Duty  را هر سال عرضه می­ ­­کند. اینبار نسخه جدید vanguard نام دارد، ونگارد در واقع به معنای پیشتاز است. اسم گذاری این عنوان همانند نسخه های قبل به داستان بازی ربط دارد. زمان بازی به جنگ جهانی دوم ربط پیدا می کند ولی به نسخه های قبل مثل WWII مربوط نیست.

بازی Call of Duty vanguard داستان گروه های ویژه است. گروه های ویژه، گروه هایی هستند که نسبت به بقیه رزمندگان از تمرین های سخت تری بهره بردند، تا بتوانند در عملیات های سخت و غیر ممکن ایفای نقش کنند. در بازی هم چندین رزمنده از کشور های مختلف که به عنوان نیروی ویژه هستند، انتخاب می شوند تا به برلین سفر کنند تا اطلاعاتی درباره پروژه فونیکس کسب کنند و در صورت لزوم متوقفش کنند.

پروتاگونیست‌های بازی vanguard بر اساس شخصیت‌هایی واقعی‌ای خلق شده‌اند که در جنگ جهانی دوم حضور داشتند. در ادامه به صورت جداگانه به معرفی آن‌ها می پردازیم: گروهبان آرتور کینگزلی: او بر اساس یک سرباز واقعی به نام سیدنی کورنل طراحی و خلق شد. آرتور رهبر نیروهای ویژه بوده و قبل از این، یک چترباز در گردان نهم چتربازان ارتش بریتانیا بود. بد نیست بدانید چیکه اوکونکو موشن کپچر و صداپیشگی آرتور را انجام داده است. ستوان پولینا پترووا: او بر اساس لیودمیلا پاولچنکو (یکی از موفق‌ترین زنان تک‌تیرانداز تاریخ) طراحی و خلق شد. پولینا در لشکر ۱۳۸ تفنگداران شوروی عضویت داشت و به خاطر شجاعت‌هایش در نبرد با نیروهای آلمان نازی به چهره‌ای الهام‌بخش در میان مردم محلی تبدیل شده بود.

کاپیتان وید جکسون: او بر اساس ورنون مایک میشیل طراحی و خلق شد. وید یک خلبان ارتش ایالات متحده آمریکا بوده و در اسکادران ششم شناسایی عضویت داشت. ستوان دوم لوکاس ریگز: او بر اساس چارلز آپهم (یکی از سه سربازی که دوبار مدل Victoria Cross را دریافت کرد) طراحی و خلق شد. لوکاس اهل استرالیا بوده، در جبهه آفریقای شمالی می‌جنگید و در گردان بیستم عضویت داشت.

تا اینجای کار به نظر می رسد که بازی vanguard عنوان موفقی است و باید دید با وجود داستانی کوتاه آیا بخش آنلاین می تواند طرفداران را راضی نگه دارد. یا خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت