معرفی بازی Gta Remasterd Trilogy

معرفی بازی Gta Remasterd Trilogy

می توان گفت طی دو سال گذشته تا الان بازی های زیادی Remasterd/Remake یا به اصطلاح بازی سازی شدند. عنوان هایی که باز سازی می شوند، معمولا عنوان هایی هستند که در زمان انتشار نسخه اصلی باز تاب زیادی داشتند.

حال استودیو راکستار که یکی از بهترین و قویترین استودیو ها در صنعت گیم است، دست به یک حرکت انقلابی زده است. این استودیو سه عنوان از بهترین عنوان های سری GTA را ریمستر می کند. اوایل این خبر شایعه ای بیش نبود اما در دو روز گذشته وقتی خود راکستار این خبر را منتشر شد همه غافلگیر شدند.

بازسازی این عنوان های تاریخی یک دنیا خاطره در دل گیمر ها زنده می کند. این عنوان که بازی Gta Remasterd Trilogy نام دارد قرار است در سال جاری برای کنسول های نسل هشتم و نهم همچنین کمپیوتر عرضه شود. خبر های زیادی منتشر نشده است اما به احتمال خود بازی ها بدون محتویات اضافه باز سازی خواهند شد.

عنوان های موجود در این نسخه Gta San Andreas ،  Gta three و Gta Vice City هستند. زمان تاخیر برای انتشار فعلا محاسبه نشده است و همین باعث می شود بدون تاخیر شاهد عرضه این نسخه تاریخی باشیم. بازی Gta Remasterd Trilogy بازی سنگینی نخواهد بود و طبق گقته توسعه دهندگان دستگاهای کامپیوتری نسبتا خوب هم می توانند با یک گرافیک پایینتر این عنوان را اجرا کنند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت