معرفی بازی Nba 2k22

معرفی بازی Nba 2k22

هر سال در فصل پاییز شاهد عرضه عنوان هایی هستیم که دیگر تبدیل به برند شدند. عنوان هایی که هر سال نسخه جدید از یک سری را عرضه می کنند و با تغییرات چشم گیر به کیفیت سری می افزایند. بازی Nba 2k22 جدید ترین عنوان سری بازی فیفا است.

بازی Nba 2k22 جدید ترین عنوان در سری خودش است که برای کنسول های نسل هشتم و نهم همچنین کامپیوتر منتشر شده است. این عنوان خب به هر حال نسخه جدید است ولی از نظر طیف رنگی و کیفیت گرافیک تغییر چشم گیری نکرده است. استودیو Visual Consepts تمام بازی های ورزشی شرکت 2k games را می سازد. کارگردان این عنوان در اولین مصاحبه خود اعلام کرد که دارندگان کنسول های نسل هشتم نگران نباشند زیرا ما سعی کردیم تا بهترین تغییرات را حتی برای این نسل هم اعمال کنیم.

یکی از مواردی که از تغییرات بسیار خوب به حساب میاد و خیلی چشم گیر است، سیستم انیمیشن شخصیت های بازی است. این سیستم کمک می کند تا دستوراتی که به بازیکنان می دهید بدون وقفه و لگ اجرا شوند و در حین اجرا مشکلی برای دستورات بازی ایجاد نشود. همانطور که قبلا به آن اشاره کردم اسن سیستم در هر دو نسل است اما نسخه نسل نهمی کمی راحت تر این ویژگی را اجرا می کند.

سیستم تنفس یا Break time هم در بازی بازسازی شده است و به واقیعت خیلی نزدیک شده است. به همین خاطر شما هر بازیکن تنها 45 دقیقه می توانید بازی دهید و بعد از آن باید بازیکن دیگری را جایگزین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت