داستان ریجن در بازی های آنلاین

داستان ریجن در بازی های آنلاین

از زمان عرضه کنسول های نسل هشتم و نهم سیستم آنلاین بازی کردن تغییر کرده است. حال باید علاوه بر PS Plus حواستان به داستان ریجن در بازی هم باشد. برای خیلی از استفاده کنندگان سوالی پیش می آید مبنی بر این که آیا زمانی که قصد آنلاین بازی کردن داریم ریجن دستگاه هم مهم خواهد بود یا نه؟

می توان گفت خیر. زیرا ریجن دستگاه فقط سفارش ساخت آن را معین می کند و در حین استفاده هیچ تداخلی ایجاد نمی کند. اما ریجن اکانت بر عکس خود دستگاه بسیار مهم و حیاتی است، ولی باید توجه داشته باشید که فقط در یک بخش خاص ریجن دستگاه مطرح می شود که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

دنیای بازی های کامپیوتری به سرعت در حال پیشرفت است، چه از نظر نرم افزار و چه از نظر سخت افزار شاهد این موضوع هستیم. حال چندین سال است که بخش آنلاین وارد این دنیای پر رمز و راز شده است و آنقدر موفق بوده است که دیگر فقط یک بخش نیست بلکه به عنوان یک بازی ساخته می شود.

بازی های زیادی تا الان ساخته شده اند که تماما آنلاین هستند و تقریبا در تمامی سبک ها هم حضور دارند. حال بریم به سراغ اصل موضوع. برای بازی های آنلاین قطعا بخشی وجو دارد به اسم فروشگاه که شما می توانید آیتم هایی را خریداری کنید. خیلی از بازی های آنلاین منتشر شده فروشگاه دارند و شما برای هر حرکت خارج از برنامه یا ارتقا دادن لولتان پول واقعی خرج کنید.

علاوه بر این موضوع برای خرید بسته الحاقی و هر آیتم حتی خارج از بازی هم باید وجه پرداخت کنید. برای استفاده از این کنسول ها و همچنین آنلاین بازی کردن باید اکانت بسازید، این اکانت ریجن میخواد ، همان ریجن ( که هر کشوری غیر از کشور های تحریمی می تواند باشد) واحد مالی فروشگاه شما را تعیین میکند و اگر بازی دارید (چه آفلاین چه آنلاین) قصد خرید آیتمی برایش دارید باید ریجن بازی با ریجن اکانت ساخته شده یکی باشد. در غیر اینصورت آیتم خریداری شده نصب نمی شود.

پس برای خرید هر آیتمی برای بازی ها چه داخل بازی چه خارج بازی باید از یکی بودن ریجن ها با خبر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت