معرفی بازی Marvel’s Spiderman 2

معرفی بازی Marvel's Spiderman 2

بازی Marvel’s Spiderman 2 هفته گذشته در رویداد سونی رونمایی و در مرحله ساخت است. این عنوان داستان بعد از نسخه قبل را روایت می کند. با این که از محتویات بازی هنوز موردی انتشار پیدا نکرده، ولی از تریلر رونمایی مشخص بود که پیتر و مایلز  باز هم کنار هم هستند.

تاریخ انتشار بازی سال 2023 میلادی اعلام شده است و آن طور که پیداست تنها برای کنسول نسل نهم سونی منتشر خواهد شد. امیدوار هستیم که تاریخ انتشار بازی با تاخیر مواجه نشود. حال سوالاتی ذهن طرفداران این مجموعه را درگیر کرده است. که آینده این سری چه خواهد شد؟ آیا پیتر دیگر وجود نخواهد داشت؟

برایان هورتون، مدیر نوآوری بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales با انتشار یک پست در وبسایت پلی‌استیشن، اطلاعات جدید و مهمی را درباره‌ی آینده‌ی این مجموعه به مخاطبان خود داد؛ هورتون بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را به‌صورت مستقیم با بازی Uncharted: The Lost Legacy مقایسه کرد که یک نسخه‌ی کوچک‌تر ولی بسیار تحسین برانگیز از بازی Uncharted 4: A Thief’s End بود.

برایان هورتون علاوه‌بر انتشار اطلاعاتی از جزییات جدیدترین پروژه‌ی استودیوی اینسامنیاک، اشاراتی به پروژه‌های آینده این شرکت نیز کرد. او با اشاره به این موضوع که برایان اینتیهار، مدیر نوآوری مجموعه‌ی Marvel’s Spider-Man، در حال کارکردن روی پروژه‌ی جدیدی از این مجموعه است. با همه این اطلاعات می دانیم که استودیوی‌ بازی‌سازی Insomniacدر حال توسعه و ساخت عنوان جدید است و داستان بازی هم همچنان با وجود پیتر پاکر پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت