معرفی بازی God Of War Ragnarok

معرفی بازی God Of War Ragnarok

در آخرین رویداد سونی بازی های جدید رونمایی شدند. یکی از این عنوان ها بازی God Of War Ragnarok است. عنوانی جدید در سری این بازی که در ادامه نسخه قبل توسعه داده می شود. در این رویداد تریلر و خبر های زیادی از محیط بازی منتشر شد. یکی از این خبرها عوض شدن کارگردان بازی است. در نسخه قبل کوری بارلوگ وظیفه ساخت را به عهده داشت که انصافا هم خوب از پس آن بر آمد. ولی نسخه جدید با کارگردانی اریک ویلیامز قرار است ساخته شود.

کارگردان جدید بازی (که در مراحل ساخت تمامی نسخه ها حضور داشته) با مصاحبه ای که داشته است اعلام کرده با یک عنوان متفاوت نه از نظر داستان بلکه از نظر گیم پلی روبه رو خواهیم شد. در بازی کریتوس آزادی بیشتری برای مبارزات خواهد داشت و همین امر باعث می شود که مبارزات جذاب تر شود.

همچنین اترئوس بزرگ شده است و توانایی های بیشتری برای مبارزه کردن خواهد داشت. یکی از نکاتی که پیشرفت بسزایی در بازی داشته است، درخت ویژگی و توانایی هاست که با آپگرید کردن آن کریتوس و پسرش با جذابیت بیشتر مبارزه خواهند کرد. داستان بازی تقریبا در همان نقشه اتفاق می افتد اما از زاویه متفاوت و تا حدودی بزرگکتر نسبت به نسخه قبل.

بازی God of War: Ragnarok قرار است در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 سونی عرضه شود. همچنین سانتا مونیکا اعلام کرده است که Ragnarok آخرین بازی از مجموعه اساطیر نورس خواهد بود.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت