معرفی بازی Rainbow Six Extraction

معرفی بازی Rainbow Six Extraction

بازی Rainbow Six Extraction به تازگی توسط یوبیسافت درجشنواره E3 رونمایی شده است. بازی رونمایی شده خبر از یک عنوان متفاوت حتی در گیم پلی نسبت به نسخه قبل می دهد. تاریخی که در مراسم رو نمایی بیان شد سال 2021 بود ولی ظاهرا بازی کمی دیرتر از تاریخ معین شده منتشر می شود. با این حال همچنان خبر های این بازی داغ است و به تازگی تریلری از این بازی توسط یوبیسافت منتشر شده است که از فضای بازی و گیم پلی آن نشان می دهد.

بازی Rainbow Six Extraction قرار است با ۱۸ اپراتور قابل بازی که در بازی Rainbow Six Sege نیز آن‌ها را دیده‌ایم عرضه شود اما تغییراتی در این اپراتور‌ها ایجاد شده است که با سبک جدید در گیم پلی در اینجا متعادل می‌شود.

 این بازی همچنین شامل ۱۲ نقشه‌ی همیشه در حال تحول در مکان‌ها و محیط‌های مختلف بازی خواهد بود و همچنین ۱۳ مأموریت مختلف برای انجام وجود دارد. علاوه‌بر همه‌ی این موارد، بازی همچنین دارای ۲۵ ابزار منحصر‌به‌فرد، ۶۹ سلاح مختلف، ۱۳ گونه‌ی متنوع دشمنان و محتویاتی دیگر خواهد بود.

Rainbow Six Extraction قرار است در ژانویه‌ی سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، گوگل استادیا و پی سی منتشر شود و از قابلیت کراس پلی و سیو بین پلتفرمی پشتیبانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت