معرفی بازی Gotham Knights

معرفی بازی Gotham Knights

بازی Gotham Knights، یک عنوان جدید در سری بازی های بتمن که اینبار با داستانی بسیار پیچیده رو نمایی شده است. این عنوان بالاخره بعد از مدت ها انتظار توسط Warner Bros رونمایی شد. داستان بازی خب قطعا از نامش پیداست که خبری از بتمن نیست. به یاد دارم زمانی که بازی رونمایی شد، کاور بسیار تعجب برانگیزی داشت زیرا بتمن (نگهبان اصلی گاتهام) در آن حضور ندارد.

بازی شوالیه های گاتهام (Gotham Knights) داستان خود را از جایی آغاز می‌کند که بتمن از دنیا رفته و همکاران او یا همان اعضای خاندان بتمن (Bat Family) باید در غیاب بزرگ‌ترین نگهبان گاتهام به دفاع از این شهر و مبارزه با خلافکاران بپردازند. خب می توان گفت که با صحبت هایی که بین گروه خبر نگاری IGN و برادران وارنر شده است، خبر از یک عنوان متفاوت نسبت به مجموعه Arkham می دهد.

 

معرفی بازی Gotham Knights
معرفی بازی Gotham Knights

 

چرا می گویم متفاوت ؟ چون بازی دیگر طوری پیش نمی رود که به راحتی بتوانید دشمنان را از پا در بیاورید. سیستم بازی در مبارزات تن به تن به این صورت شده است: زمانی که قصد حمله به یک تیم را دارید اعدادی برای شما نمایان می شود که لول هر کدام از دشمنان را نشان می دهد. طبیعتا شخصیت خودتان را باید به روز نگه دارید تا در مبارزات با چالش روبه رو نشوید.

اشخاصی که در خانواده بتمن حضور داشتند و حال باید برای محافظت از گاتهام تلاش کنند: بت گرل((Batgirl، نایت وینگ(Nightwing)، رد هود(Redhood) و رابین (Robin). هر کدام از این شخصیت ها دارای قابلیت هایی هستند که با آزاد کردن ویژگی هایشان کماکان بازی برایتان جذاب تر می شود. این عنوان قرار است برای کنسول های نسل هشتم، نهم و کامپیوتر در سال 2022 عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت