روش ساخت اکانت PSN

روش ساخت اکانت PSN

در کنسول های نسل هشتم و نهم به علت فراگیرتر شدن اینترنت، کاربران برای حفظ اطلاعات آنلاینشان (مثل تمامی پلتفرم های دیگه) نیاز به ساخت اکانت Play station Network دارند. این اکانت چه کمکی به کاربران می کند؟ در مرحله اول اگر می خواهید آنلاین بازی کنید باید اکانت بسازید زیرا سیو آنلاین در دستگاه ذخیره نمی شود

بلکه در اکانتی که ساختید ذخیره خواهد شد. همین امر باعث می شود که راحت اکانت خود را در دستگاه های دیگر وارد کنید و سیو آنلاین بازی را اجرا کنید. حال به سراغ روش ساخت اکانت PSN می رویم:

در ابتدا به Setting دستگاه بروید و وارد بخش Login User شوید. پس از آن گزینه Creat account را انتخاب کرده، در این مرحله باید یوزر و پس وارد کنید ولی چون قبلا برای ساخت اکانت اقدام نکردید گزینه Sign up یا Creat Play Station Account را انتخاب کنید.

 

روش ساخت اکانت PSN
روش ساخت اکانت PSN

 

مراحل بعدی مثل تمامی پلتفرم های دیگه است. کافیست که ایمیل اسم و هر آن چیزی که می خواهد را وارد کنید. تنها در یک بخش زمانی که ریجن اکانت را انتخاب می کنید در مرحله بعدش نیاز به وارد کردن Postal Code یا همان کدپستی را دارید که کافیست کد پستی مربوط به یک شهر را در گوگل سرچ کنید تا برایتان نشان دهد. به طور مثال کد پستی Florida/32118 است.

 

روش ساخت اکانت PSN
روش ساخت اکانت PSN

 

 

باید حواستان باشد کشوری که انتخاب می کنید در روند خرید درون برنامه ای بازی ها تاثیر دارد. پس از تمامی مراحل کافیست ایمیلی که از طرف سونی به ایمیل وارد شده در مراحل ساخت اکانت ارسال شده است را Verify کنید تا اکانت شما در مرحله استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت