معرفی بازی Pes 2022

معرفی بازی Pes 2022

معرفی نه به سبک همیشه، بلکه به سبک بازی های رایگان. بازی Pes 2022 عنوان رایگانی است که می خواهم معرفی کنم. همه ما گیمر ها بی شک با سری عنوان های Pes آشنا هستیم و می دانیم که رقیب سر سختی برای Fifa است.

 

معرفی بازی Pes 2022
معرفی بازی Pes 2022

 

مثل همیشه هر سال شاهد عرضه بازی های ورزشی به صورت روتین هستیم. که با عرضه هر سال، تغییرات دنیای واقعی پوشش داده و با گرافیک و ساختاری بهتر عرضه می شوند. حال مثل هر سال شرکت معروف این عنوان یعنی Konami از نسخه جدید این سری رونمایی کرده است. موردی که خیلی توجه همه را به خود جلب کرده، رایگان شدن این عنوان است. درسته، این عنوان کاملا رایگان شده است و با نام efootball pes 2022  قرار است در سال جاری برای کنسول های نسل هشتم ، نهم و کامپیوتر عرضه شود.

از تغییراتی که می توان برای این نسخه گفت گسترده تر شدن بخش آنلاین و همچنین از همه مهم تر پشتیبانی این نسخه در پلتفرم موبایل از کنترلر است که بازی کردن را هر لحظه برای موبایل پلیر ها لذت بخشتر می کند.

eFootball  همراه ‌با ۹ باشگاه قابل بازی و حالت Exhibition منتشر می‌شود. همچنین حالت‌های دیگر بازی قرار است به‌طور DLC فروخته شوند تا بازیکنان تنها برای مدهایی پول پرداخت کنند که به آن علاقه دارند. علاوه‌بر این، هنوز مشخص نشده که بخش MyClub بخش متناظر آلتیمت تیم در بازی‌های فیفا یا Master League  بخش Career قدیمی مجموعه PES همچنان در eFootball وجود خواهند داشت یا خیر. البته به‌نظر می‌رسد MyClub قرار است با بخشی به نام Team Building Mode که پس از عرضه‌ی بازی منتشر می‌شود، جایگزین شود.

 

معرفی بازی Pes 2022
معرفی بازی Pes 2022

 

یکی از مواردی که از مجموعه‌ی PES برای eFootball مانده این است که پیتر دروری و جیم بگلین همچنان بازی را به انگلیسی گزارش می‌کنند. مورد دیگر که در بازی جدید حفظ شده، Options Files است که بازیکنان با استفاده از آن می‌توانند موارد زیادی را شخصی‌سازی کنند و برای مثال تیم‌های لایسنس نشده بسازند و فایل آن را به اشتراک بگذارند. البته تمام این موارد قرار است پس از عرضه‌ی بازی به آن اضافه شود. eFootball هنگام عرضه تجربه‌ی محدودی را ارائه خواهد کرد و حالت‌ها، تیم‌ها و پلتفرم‌های جدید به‌علاوه‌ی قابلیت کراس پلی پس از انتشار به آن اضافه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت