معرفی بازی League Of Legends Wild Rift

معرفی بازی League Of Legends Wild Rift

قطعا تمامی گیمر ها با سبک موبا در دنیای بازی های کامپیوتری آشنا هستند. سبکی که در آن با زاویه دید بازی های استراتژیک یک Hero انتخاب میکنید و در حالت های متفاوت به مبارزه با دیگر بازیکنان می­پردازید. یکی از این عناوین بازی League Of Legends است که سال هاست برای کامپیوتر عرضه شده است. و رقیب سر سختی برای دیگر رقبای خود در این سبک شده است. رقبای سر سختی همچون Dota 2  یا World Of Warcraft و…..

 

معرفی بازی League Of Legends Wild Rift
معرفی بازی League Of Legends Wild Rift

 

رایت گیمز (Riot Games)، سازنده و ناشر League of Legends، در جریان جشن ۱۰ سالگی این بازی اعلام کرد که نسخه موبایل League of Legends پرطرفدار را با نام League of Legends Wild Rift عرضه خواهد کرد. ازاین‌رو چند ماه پیش بود که روند عرضه League of Legends Wild Rift به‌صورت دسترسی زودهنگام برای بعضی از مناطق آغاز شد. اصلی‌ترین فاکتور در بازی‌های موبا، گیم‌پلی و نوع طراحی آن است. در ظاهر به‌نظر می‌رسد که League of Legends: Wild Rift گیم‌پلی مشابه به نسخه پی سی خود دارد، اما باید بگویم که وایلد ریفت تجربه‌ای کاملا متفاوت را ارائه می‌دهد. اینکه بتوانید به‌واسطه صفحه لمسی گوشی موبایل یا تبلت خود کار موس و کلیدهای کیبورد را انجام دهید، برای سازنده مهم‌ترین چالش در بازی‌های موبا به حساب می‌آید.

 

 

معرفی بازی League Of Legends Wild Rift
معرفی بازی League Of Legends Wild Rift

 

سیستم تجربه‌ی بازی در League of Legends: Wild Rift بدین صورت است که در سمت چپ صفحه‌نمایش، یک آنالوگ مجازی طراحی شده و بازیکن به‌واسطه آن می‌تواند کاراکتر خود را در محیط حرکت دهد. در سمت راست هم چهار دکمه طراحی شده که نماینده سه مهارت اصلی و آلتیمیت قهرمان‌های League of Legends: Wild Rift هستند. دراین‌میان یک دکمه اصلی هم وجود دارد که برای ضربات معمولی است. نکته اصلی بازی، این است که دکمه‌های بازی و سیستم هدایت قهرمان‌ها در جهان وایلد ریفت به‌گونه‌ای نیستند که شما را اذیت کنند. طبیعی است که به‌خاطر صفحه‌ لمسی بودن بازی، در اوایل سرعت عمل بالایی نداشته باشید، اما با انجام بخش آموزشی و پس از گذشت چند دور بازی کردن، به‌خوبی با ساختار بازی آشنا می‌شوید. تغییرات وایلد ریفت و بهینه‌سازی آن برای موبایل، فقط به نوع چینش دکمه‌ها ختم نمی‌شود.

بلکه ساختار بازی چون به نسخه کامپیوتر آن نزدیک است، به خوبی شکل گرفته است و چون با یک بازی موبا سروکار داریم این موضوع کاملا در توجه قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت