معرفی بازی Dying Light 2

معرفی بازی Dying Light 2

بازی Dying Light یک عنوان جدید و در واقع میتوان گفت صاحب سبک است چون بازی هم سبک صیاق این عنوان نداشتیم با این گیم پلی. چرا که بازی های زیادی هستند که در محوریت زامبی قدم گذاشته اند، اما همه مثل دایینگ لایت که هیجان خاص را دنبال نمیکردند. این عنوان توسط شرکت تک لند ساخته شده است که آخرین ادیشن این عنوان با نام Dying Light: Platinium edition به بازار عرضه شده است. حال چندین وقت است که این کمپانی خبر از ساخت نسخه دوم این سری داده است که تا الان خبر هایی مبنی بر تاخیر در انتشار آن دیده شده است.

معرفی بازی Dying Light 2
معرفی بازی Dying Light 2جوری که شاید خیلی از طرفداران این سری نگران متوقف شدن نسخه دوم شدند، که در آخرین خبر ها اعلام شده است که پروژه ساخت این بازی در دست ساخت است و به زودی به اتمام میرسد. تاریخی که سازندگان اعلام کرده اند برای انتشار این بازی 16 آذر است که امید وار هستیم به تاخیر نیفتد. جزئیات جهان بازی Dying Light 2، گرافیک فنی و گرافیک هنری ساخته‌ی جدید تکلند، انواع‌واقسام دشمن‌ها، تاثیر انتخاب‌های بازیکن و صد البته جابه‌جایی جذاب و پرسرعت گیمر میان موجودات خطرناک، همه و همه در نمایش جدید بازی Dying Light 2 به چشم آمدند. واکنش‌های طرفدارها نیز نشان می‌دهد که حالا عده‌ای بیش‌ازپیش مشتاق تجربه‌ی دایینگ لایت 2 هستند.

معرفی بازی Dying Light 2 توسط شرکت سازنده خبر از آزادی عمل بیشتر نسبت به نیخه قبلی میدهد. علاوه بر آن ویژگی چشم گیری که به بازی اضافه شده است، حق انتخاب دیالوگ در بازی است که تا حد زیادی تاثیر در عملکرد بازی دارد. این که انتخاب کنید کی و چجوری تا کی درگیر زامبی ها شود و یا خودتان به چه نحوی تا کی با زامبی ها میجنگید، همه اینها به خودتان بستگی دارد که چه تصمیماتی را میگیرید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت