روش استفاده از گیفت کارت

روش استفاده از گیفت کارت

روش استفاده از گیفت کارت

گیفت کارت ها به کارت های مجازی یا فیزیکی میگویند که کیف پول مجازی شما در فروشگاهای اینترنتی را شارژ میکنند. همچنین تعدادی از گیفت کارت ها هستند که لزوما پولی را انتقال نمیدهند و کارشان فعال کردن یک ویژگی یا آیتم در اکانت شما است.

حال به سراغ روش استفاده از این گیفت کارت ها برویم. اما قبل از هر چیز باید کاملا توجه داشته باشید که از فروشگاهای معتبر خرید کنید، زیرا متاسفانه افراد سودجو در این زمینه فعالیت های زیادی داشته اند. معمولا گیفت کارت های اورجینال 12 رقم یا 15 رقمی هستند.

اگر گیفت کارت برای کنسول بازی خود خریداری میکنید، ابتدا باید چک کنید که ریجن اکانتتان با ریجن گیفت کارت خریداری شده یکی باشد ( این موضوع تنها برای کنسول نیست در تمامی پلتفرم ها صدق میکند). پس از صحت درست بودن گیفت با اکانت کافیست در کنسول خود وارد فروشگاه اینترنتی آن شوید و به گزینه Reedem Code بروید. کافیست که کد را وارد کنید و در این مرحله اگر کد شما تقلبی یا از قبل استفاده نشده باشد، پیامی برای شما ظاهر میشود که کد سالم است و اگر مایل هستید این کد را ثبت کنید.

در کنسول های خانگی وارد کردن گیفت کارت کمی راحت تر است، چرا که در کامپیوتر تعداد فروشگاه های اینترنتی بیشتری وجود دارد و برای وارد کرد کد در هر کدام از این فروشگاها به فیلتر شکن وصل باشید، چون در بیشترشان آی پی ایران مصدود و یا فیلتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت