بازی موبایل Apex legend

بازی موبایل Apex legend

قطعا همه گیمر های حال حاضر دنیای بازی های کامپیوتری تا الان با سبک بتل رویال آشنا شده اند. و حتی تعداد زیادی گیمر ها این سبک را جزو سبک اصل خود قرار دارند. بازی Apex Legends از آن دسته بازی هاست که کاملا صفر تا صد بتل رویال است و تنها دراین بخش فعالیت دارد . این بازی توسط شرکت Electronic Arts منتشر و ساخته شده است. یک رقیب بسیار قوی که تا حدودی توجه های گیمر هارا به خود جلب کرده است. حال این عنوان توسط همین استودیو برای گوشی های همراه عرضه شده است.

بازی موبایل Apex legend
بازی موبایل Apex legend

الکترونیک آرتز و استودیو ریسپاون می‌خواهند پس از دو سال بازی بتل رویال ایپکس لجندز را به موبایل‌ها بیاورند. تیم سازنده می‌گوید که این نسخه واقعا با محوریت صفحه‌های لمسی ساخته شد تا کنترل شخصیت در آن برای گیمر راحت باشد. ظاهرا بهینه‌سازی‌ها هم انقدر خوب بوده‌اند که ریسپاون با اطمینان محصول جدید خود را «پیشرفته‌ترین بازی بتل رویال موبایل» به شمار می‌آورد.
ایپکس لجندز موبایل یک نسخه‌ی جدید از بازی ایپکس لجندز است و نباید به آن به چشم یک پورت نگاه کرد. بااین‌حال چد گرنیر در مقام کارگردان باور دارد که بازی Apex Legends Mobile با وفاداری حداکثری نسبت به نسخه‌ی اصلی ساخته شده است. فاز نخست بتا بازی در کشورهای هند و فیلیپین برگزار می‌شود و قدم به قدم در سال جاری میلادی گیمرهای حاضر در کشورهای بیشتری می‌توانند به تجربه ایپکس لجندز موبایل بپردازند.
همچنین سازندگان وعده دادند که نسخه‌های کنسولی و کامپیوتری بازی Apex Legends نیز در آینده‌ی نزدیک با آپدیت‌ها پیشرفت‌های قابل توجهی خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت