طریقه نصب بازی کرک

طریقه نصب بازی کرک

برای نصب بازی های کرک باید در نظر داشته باشید که قبل از هر چیز سیستم سخت افزاری دستگاهتان به بازی مورد نظر بخورد و بتواند آن را اجرا کند. پس از تایید این موضوع ابتدا آنتی ویروس خود را تحت هر شرایطی که شده خاموش کنید . سپس بازی اگر به صورت ZIP بود آن را اکسترکت کنید و سپس آن را نصب کنید. در حین نصب اگر به مشکلی بر خوردید به راحتی می توانید آن را در گوگل پیدا کنید.
بعد از نصب بازی سیستم شما نیاز به یک سری نرم افزار برای بازی دارد که معمولا در پوشه بازی میتوانید آن ها را پیدا کنید. حتی اگر این نرم افزار های کمکی قبلا در سیستمتان نصب شده است، بد نیست که مجدد آن ها را نصب کنید. پس از تمامی این مراحل فقط کپی کردن کرک بازی میماند که کار بسیار ساده ایست.
(توجه داشته باشید که در صورتی شما کرک را میتوانید کپی کنید که فایل نصبی بازی شامل پوشه کرک باشد). ابتدا فایل کرک را در جایی که بازی را اکسترکت کرده اید پیدا کنید، سپس تمامی محتویات پوشه کرک را در جایی که بازی را نصب کرده اید کپی کنید. توجه داشته باشید که چه چیزی را کپی میکنید. زمانی که محتویات پوشه کرک را کپی میکنید، چند گزینه برای شما ظاهر میشود که باید گزینه Copy and Replace را انتخاب کنید. همانطور که گفتم طریقه نصب بازی کرک کار آسانی است.

حال بازی شما آماده اجرا است. اگر از آنتی ویروس اورجینال استفاده میکنید، پیشنهاد میشود که قبل اجرا بازی آن را خاموش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت