معرفی Little Nightmares 2

معرفی Little Nightmares 2

بازی Little Nightmares 2  بعد از نسخه اول خود دارای ویژگی های جدید و پیشرفت های چشم گیری بوده که در ادامه به آن می­پردازیم.
سری بازی Little Nightmares و بازی های مثل این سری به سبک های پازل و پلتفم معروف هستند. این بازی ها لزوما گرافیک خیره کننده ای ندارند، اما نقطه قوتشان ادقام شدن گیم پلی بازی با داستان یا سناریو بسیار قوی است.

 

معرفی Little Nightmares 2
معرفی Little Nightmares 2

نسخه اول این سری بسیار خوب ظاهر ، آنقدر خوب که سازندگان بازی را وادار به ساخت نسخه موبایلی Little Nightmares 1 کرد.
Little Nightmares 2 از یک جنگل آغاز می‌شود؛ مونو، شخصیت اصلی بازی که پسرکی با کلاهی از جنس یک پاکت مقوایی است، از داخل یک تلویزیون به بیرون پرت می‌شود و به‌سبک داستان‌گویی آشنای بازی‌های پلی‌دد یا نسخه اول Little Nightmares، بدون هیچ توضیحات اضافی متنی یا از جنس دیالوگ، هدایتش را برعهده می‌گیریم.
 پس از پشت سر گذاشتن چند تله و پرش از چند مانع، به خانه‌ای می‌رسیم که در آن پس از اتفاقاتی، با شخصیت Six، کاراکتر اصلی قسمت قبلی مجموعه آشنا خواهیم شد و ماجراجویی پر رمز و راز این دو شخصیت، از اینجا آغاز می‌شود. 
یکی از عناصری که بازی الهام زیادی از آن برای خلق ماجرا‌هایش گرفته، بحث ترس‌های کلی انسانی و مخصوصا ترس‌های دوران کودکی است. مثلا ترس از مدرسه، یکی از ترس‌های رایج در بین کودکان مخصوصا در سنین پایین است و استرس ناشی از مشکلات مختلفی که می‌توانند در مدرسه داشته باشد، حتی برخی از آن‌ها را درگیر افسردگی یا مشکلات دیگر می‌کند.

 

معرفی Little Nightmares 2
معرفی Little Nightmares 2

 حال Little Nightmares 2، بازیکنان را به محیط‌های مختلفی در دل شهر تاریک و همیشه بارانی‌اش می‌برد که یکی از آن‌ها، مدرسه است و در این قسمت، به ترس‌هایی که صحبت کردیم اشاره می‌کند و صد البته که پا را صرفا از به‌تصویر کشیدن آن‌ها فراتر گذاشته و وارد وادی انتقاد به شیوه‌های غلط رفتاری و آموزشی هم می‌شود.
این بازی در تاریخ 9 December  در سال 2020 منتشر شده است ، و این مقاله صرفا معرفی از این بازی است که در اختیار شما دوستان قرار دارد.

 

                                               

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

Share on whatsapp
واتس‌آپ
Share on telegram
تلگرام
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on email
ایمیل
Share on print
پرینت